Śniadania

Największy wybór śniadań wprost do pokoju.
Wydawane od 9:00

Pyszne śniadania z

Bredni

na zamówienie, prosto do pokoju


Kilka słów o BREDNI

Breadnia znajduje się w centrum Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 86. Jak sama nazwa wskazuje jest nie tylko restauracją i kawiarnią ale również piekarnią. Już od progu drzwi wita nas pyszny zapach świeżo wypiekanego chleba. W Breadni króluje wszelkiego rodzaju pieczywo, bagietki, bajgle, rogale oraz ciasto. Menu jest tak skomponowane, by współgrało z wypiekami. Znajdziemy różnego rodzaju pasty, bardzo dużą selekcję zestawów śniadaniowych do których dostajemy koszyk różnorodnego pieczywa, kanapki oraz bajgle. Nie zabraknie również codziennie przygotowywanych zestawów lunchowych, a na wieczorny głód znajdziemy ciekawe sałatki, makarony oraz pizzę.


Polecamy!

Nawet najbardziej wybredni znajdą coś w Bredni 🙂 Bez wątpienia powinniście zajrzeć na lunch do Breadni.

“Brednie polecam przede wszystkim osobom szukającym śniadaniowni w Łodzi. Świeżo wypiekane pieczywo oraz duża ilość różnorodnych zestawów, które możemy zamówić sprawi, że każdy bez wyjątku znajdzie tutaj coś dla siebie. Jedyne czego mi bardzo brakuje to jajek w koszulce i prawdziwego guacamole z pomidorem, czerwoną cebulą, cytryną, chilli i kolendrą. Kto wie, może po tym wpisie coś się zmieni.”
Marcysia
, Krytyk kulinarnyZamów już teraz

Zadzwoń

+ 48 886 555 902

Zamówienie należy zamówić dobę wcześniej. lub podczas składania rezerwacji.


USŁUGA
Śniadania

WYDAWANIE
po 9:00

KOSZT
35 zł / os.


Koszt i zamawianie

Cena jednego śniadania to 25zł za osobę. Śniadania zostaną dostarczone do pokoi codziennie po godzinie 9:00. Zamawiać śniadania można telefonicznie + 48 886 555 902 lub poprzez e-mail: reception@brass-suites.plBREDNIA

GALERIA | WINO | CHLEB

więcej