Brass Suites

Apartamenty hotelowe
w centrum Łodzi

Kilka słów o

Brass

Suites

Kierujemy się sprawdzoną filozofią, czyli połączeniem niepowtarzalnego klimatu miasta Łodzi z nowoczesnym noclegiem, spełniającym najwyższe standardy,
Obiekt Brass Suites powstał w nowo wyremontowanej kamienicy w 2018 roku. Stworzyliśmy nowoczesne rozwiązanie dla naszych gości w typowej dla Łodzi zabytkowej kamienicy, nadającej niezapominanego klimatu.

Dysponujemy 12 kameralnymi pokojami apartamentowymi, które dostępne są dla naszych gości 24/7, ponieważ posiadamy zautomatyzowany system zarządzania kluczami do pokoi pobranie ich może się odbyć w dowolnym dla Państwa czasie . Proces ten odbywa się w sposób prosty i całkowicie automatyczny. Po zarezerwowaniu noclegu w dniu zameldowania otrzymujemy na telefon SMSem kod, który wpisujemy na panelu dyspozytora kluczy mieszczącego się w holu, i wówczas uzyskujemy dostęp do klucza od swojego pokoju – i to wszystko. Proces wymeldowania jest równie prosty jak zameldowania ,wystarczy jedynie włożyć z powrotem klucz do dyspozytora.


Oferujemy 3 rodzaje pokoi: Junior Suite, Standard Suite i Superior Suite. Apartamenty posiadają prywatne łazienki z prysznicem, miejsce do pracy, niektóre nawet miejsce do wypoczynku, czajnik, szafę, sejf, TV, internet wifi. Pokoje to komfortowej miejsce dla 1, 2 lub 3 osób.


EMILIA POGORZELSKA
Menadżer Brass Suites